Wireless Adapter D-LINK DWA-140

Ціна: 
299,00 грн.

Замовлення товару

Заповніть поля та відправте замовлення

Бездротовий USB-адаптер DWA-140 стандарту 802.11n RangeBooster N забезпечує високу продуктивність бездротового під'єднання для настільного комп'ютера. Користувачі можуть легко перейти до нової бездротової технології, використовуючи адаптер RangeBooster N для під'єднання до високошвидкісної інтернет-мережі і спільного доступу до фотографій, файлів, музики, відео, принтерів і мережевих масивів. Завдяки високій швидкості бездротового інтернет-з'єднання цей адаптер дає змогу ефективно працювати програмам, вимогливим до смуги пропускання, як-от IP-телефонія, мережеві ігри, завантаження й потокове відео.
Під'єднання до мережі
Завдяки технології RangeBooster N цей адаптер забезпечує дуже високу продуктивність. Бездротовий адаптер призначений для використання у великих будинках і для користувачів, яким необхідна високошвидкісна робота в мережі. Використання цього адаптера разом із бездротовим маршрутизатором RangeBooster N забезпечує максимальну продуктивність і дає змогу залишатися на зв'язку в будь-якій точці будинку. Він також може функціонувати в бездротових мережах стандартів 802.11g і 802.11b, даючи змогу істотно поліпшити приймання сигналів. Адаптер підтримує шифрування даних за протоколами WPA/WPA2 і WEP для запобігання вторгненням у мережу ззовні та захисту особистої інформації.
Простота встановлення та використання
Майстер швидкого встановлення містить покрокові інструкції зі встановлення адаптера, що дає змогу налаштувати пристрій без допомоги фахівця. Утиліта Wireless Manager, що входить до комплекту постачання адаптера, дає змогу відстежувати найбільш часто використовувані мережі. Завдяки високій продуктивності, чудовому прийманню та підвищеній безпеці, цей адаптер є найкращим вибором для створення або поліпшення бездротового під'єднання настільних комп'ютерів.