ROUTER TP-LINK Archer C20

Ціна: 
1150,00 грн.

Замовлення товару

Заповніть поля та відправте замовлення

TP-LINK Archer C20 - сучасний бездротовий маршрутизатор. Модель виконана в незвичайному корпусі, який виділяється не просто вигнутою формою, але і стильною верхньою панеллю. Завдяки цьому TP-LINK Archer C20 стане не просто функціональним робочим інструментом, а ще й елементом інтер'єру. Роутер здатний працювати у двох діапазонах одночасно, підвищуючи цим якість підключення. Зовнішні регульовані антени гарантують широку зону покриття зі стабільно високим рівнем сигналу. TP-LINK Archer C20 оснащується портом USB, що дозволяє підключити зовнішній накопичувач, принтер і навіть 3G-модем.

За обробку і шифрування трафіку відповідає ARM-процесор MediaTek MT7620A, а роботу в бездротових мережах стандартів IEEE 802.11 ac/n/ac (5 ГГц) і IEEE 802.11 b/g/n (2,4 ГГц) забезпечує чип MT7610E. Для формування стабільного Wi-Fi покриття використовуються три незнімних антени. Завдяки такому оснащенню бездротовий маршрутизатор TP-LINK Archer C20 v4 здатний розвивати швидкість передачі даних до 433 Мбіт/с (5 ГГц) і 300 Мбіт/с (2,4 ГГц).

Чотири кабельних LAN-порту і один WAN дають стабільну пропускну здатність 100 Мбіт/с. Підтримуються всі необхідні протоколи безпеки і стійке шифрування трафіку. Є функції Firewall, NAT і DHCP-сервера. Роутер здатний функціонувати в режимі моста і без проблем пропускає трафік VPN (PPTP, L2TP, IPSec). Можливе створення двох бездротових гостьових мереж (2,4 ГГц і 5 ГГц). Первинна налаштування пристрою проста і може виконуватися зі смартфона з додатком Tether..