Router D-Link DIR-822

Ціна: 
1050,00 грн.

Замовлення товару

Заповніть поля та відправте замовлення

Інтерфейси
WAN-порт 1 x WAN 10/100BASE-TX
Ethernet4 x LAN 10/100BASE-TX
Швидкість Wi-Fi 1167 Мбіт/с

Використовуючи бездротовий маршрутизатор DIR-822, ви зможете швидко організувати високошвидкісну бездротову мережу вдома та в офісі, надавши доступ до мережі Інтернет комп'ютерів і мобільних пристроїв майже в будь-якій точці (у зоні дії бездротової мережі). Одночасна робота в діапазонах 2.4 ГГц і 5 ГГц дає змогу використовувати бездротову мережу для широкого кола завдань. Маршрутизатор може виконувати функції базової станції для під'єднання до бездротової мережі пристроїв, що працюють за стандартами 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n і 802.11ac (зі швидкістю бездротового з'єднання до 867 Мбіт/с).

Крім того, пристрій обладнаний кнопкою для вимкнення/ввімкнення Wi-Fi-мережі. У разі потреби, наприклад, їдучи з дому, ви можете вимкнути бездротову мережу маршрутизатора одним натисканням на кнопку, водночас пристрої, під'єднані до LAN-портів маршрутизатора, залишаться в мережі.

Розширені можливості бездротової мережі
Технологія Multi-user MIMO дає змогу розподілити ресурси маршрутизатора для ефективного використання Wi-Fi-мережі декількома бездротовими клієнтами, зберігаючи високу швидкість для потокового передавання мультимедіа у високій якості, ігор без затримок і швидкого передавання великих файлів.

Використання технології Transmit Beamforming дає змогу динамічно змінювати діаграму спрямованості антен і перерозподіляти сигнал точно в бік бездротових пристроїв, під'єднаних до маршрутизатора.

Функція інтелектуального розподілу WI-FI клієнтів буде корисна для мереж, що складаються з декількох точок доступу або маршрутизаторів D-Link — налаштувавши роботу функції на кожному з них, ви забезпечите під'єднання клієнта до пункту доступу (маршрутизатора) з максимальним рівнем сигналу.