Зміна вартості послуг доступу до мережі Інтернет

Шановні користувачі!

  • Колектив компанії LLC Campus Networks висловлює повагу і вдячність за те, що Ви користуєтесь нашими послугами. Інформуємо Вас, що з 1 лютого 2023 року ми змінюємо щомісячну абонентну плату в пакетах послуг для того, щоб мати можливість розвивати наші сервіси і пропонувати абонентам тільки кращі продукти і послуги.
    Перегляд тарифів - необхідний крок для нашої компанії, обумовлений такими факторами: збільшення вартості послуг каналів передачі даних та датацентрів, витрати на закупівлю акумуляторних батарей та ДБЖ, зростання вартості утримання, оренди та сумісного використання інфраструктури, енергоносіїв, необхідність інвестицій в поліпшення якості мережі та модернізацію обладнання, забезпечення гідної оплати праці для залучення кращих фахівців, тенденцію до збільшення вартості контенту, інфляція і девальвація національної валюти.
    В процесі актуалізації тарифів ми знайшли можливість поетапно привести їх до рівня економічно виправданих.
  • У свою чергу ми продовжимо покращувати якість послуг, впроваджувати нові продукти, а також співпрацювати зі світовими та українськими виробниками контенту та магістральними операторами.

Просимо Вас ознайомитись зі змінами тарифів для фізичних осіб в м.Рівне, м.Здолбунів, смт.Квасилів

Інтернет для Дому:

Тариф Start Optimal Premium VIP
Швидкість
Мбіт/с
20 60 100 1000
Вартість
грн/міс
129,00 169,00 199,00 399,00

Інтернет для Офісу:

Тариф Start Optimal Premium VIP
Швидкість
Мбіт/с
10 50 100 500
Вартість
грн/міс
130,00 400,00 600,00 1500,00

Зазначені тарифи будуть діяти з 1 лютого 2023 року

Ми, зі свого боку, будемо робити все можливе, щоб ціни залишались без підвищення якомога довше. Дякуємо Вам за розуміння.
З повагою, колектив ТОВ "Кампус Нетворкс".