Технічні характеристики

Система електроживлення

Використовується декілька незалежних вводів електроживлення. Перемикання між вводами здійснюється автоматично за допомогою ABP Chint Group. Основне живлення на майданчику подається від магістральної мережі напругою 10 кіловольт. Надійність електропостачання відповідає I-й категорії. Безперервність електроживлення забезпечують джерела безперебійного електроживлення Powerware американської компанії Eaton. На випадок відмови подачі електроживлення на майданчику також передбачено резервну Дизельну електростанцію.

Канали зв'язку та мережеве обладнання

Для зв'язку з Глобальною мережею Інтернет використовуються волоконно-оптичні лінії зв'язку.

Ресурси для оцінки якості послуг:

Трафік обробляється маршрутизаторами серії Juniper MX960

Для агрегації 10-40-гігабітних потоків використовуються комутатори серії Cisco Nexus N6K

В опорній мережі використовуються ethernet-комутатори серії Cisco Nexus, Cisco Catalyst

Система кондиціонування

Мікроклімат забезпечується за допомогою промислових канальних кондиціонерів Mitsushito. Параметри мікроклімату відповідають вимогам стандарту для дата-центрів TIA/EIA-942 (температура 19-24С, відносна вологість 40-55%). Кондиціонери оснащені фільтрами очищення повітря. Для підтримання необхідних параметрів передбачено резервування таких пристроїв.

Система пожежогасіння

Дата-центр обладнано пожежною сигналізацією та автоматичною системою газового пожежогасіння, яка дозволяє ефективно стримувати можливі займання та є цілковито безпечною для серверів і обладнання. В якості додаткового страхування технічні майданчики укомплектовані ручними вуглекислотними вогнегасниками, які також є нешкідливими для обладнання.

Система відеоспостереження

Система відеоспостереження здатна цілком вдовольнити вимоги в якості зображення, його запису та надійності. В системі використовуються камери лідера та визнаного експерта в галузі мережевого відео компанії Hikvision, які дозволяють використовувати такі функції як виявлення руху, масштабування зображення (zoom) з високою розподільною здатністю. З відеокамер ведеться постійний запис та збереження даних в архів.

Система моніторингу

Все інфраструктурне та абонентське обладнання Дата-центру підключено до системи моніторингу. Моніторинг здійснюється за допомогою найбільш популярних протоколів, таких як ICMP, HTTP, SMTP тощо.

Система контролю та керування доступом

Система контролю та керування доступом Ajax Systems дозволяє в будь-який час забезпечити контроль за ситуацією. В наявності цілодобова охорона. Доступ в приміщення контролюється за допомогою персональних кодів доступу.